Máte dotaz? (+420) 266 090 711 (Po-Čt: 7:30-16:30, Pá 7:30-14:00)

Brumberg: specialista na osvětlení

Brumberg je rodinná firma, která se více než 140 let zabývá výrobou svítidel. V posledních letech se díky specializaci na LED technologie a vývojem systémů řízení barev světla stala určující silou pro trendy v osvětlovací technice. Různá intenzita a různé barvy světla stimulují k aktivitě nebo naopak vybízejí k odpočinku, vzbuzují emoce, vytvářejí náladu. To vše se za pomoci nadčasových designových svítidel od firmy Brumberg využívá v obchodě, v architektuře, v kancelářích a v privátním sektoru. 

ⓘ Jsme výhradním dodavatelem značky Brumberg v ČR a SR.

Hlavní sortiment

→ LED osvětlení do bytů a kanceláří
→ Speciální LED osvětlení prodejen
→ Optická světelná vlákna
→ LED pásky QualityFlex®Select
→ Exteriérová svítidla
→ LED sloupky
vyrobce-galerie-brumberg

ⓘ Víte, že...

Brumberg uvedl na trh jedinečné technologie v oblasti osvětlení:

Tunable White
Svítidla se systémem Tunable White od firmy Brumberg otvírají nové možnosti osvětlení v různých odstínech bílé. Bílé světlo lze plynule regulovat podél Planckovy křivky tím, že pomocí dvoukanálového stmívače řídíme rovnováhu mezi jedním LED čipem vydávajícím studené bílé světlo a druhým LED čipem vydávajícím teplé bílé světlo, a tak lze nastavit požadovanou teplotu barvy bílého světla a dalším stmíváním i jeho jas.

dim2warm
Při stmívání LED diod bylo dosud možné snižovat jen jas. Světlo sláblo, ale nepůsobilo tepleji. Při použití dim2warm se v dolním pásmu stmívání mění i teplota světla. Podle použitého typu svítidla ji lze tlumit z teplé bílé 2 800 K nebo 3 000 K na velmi teplou bílou 2 000 K. dim2warm vykouzlí tolik vytouženou útulnou atmosféru v obýváku – jako v záři svíček nebo jako u příjemně hořícího krbu.

VitaLED
Inteligentní osvětlovací systém se přizpůsobuje potřebám dne. Poskytuje světlo podle vaší individuální nálady, aktivizuje nebo naopak podporuje váš odpočinek. Tento systém umožňuje libovolně měnit teplotu barvy světla v celé škále díky systému RGBW (Red, Green, Blue, White). Objevujte nové možnosti osvětlení s moderní technologií VitaLED.

LED Competence Center Brumberg Prague

Navštivte náš showroom LED osvětlení Brumberg, specialisty na osvětlení prodejen, kanceláří, hotelů či privátního sektoru. Showroom se nachází v historické budově bývalého ředitelství firmy Kolben v ulici Pod Pekárnami č.p. 12 ve Vysočanech.

Zažijte světlo a genius loci Vysočan na jednom místě!
Chci si domluvit návštěvu showroomu
Svítidla Brumberg můžete zakoupit ve světelných studiích:
logo monroedesign
elektrolight
Máte zájem o naše produkty? Máte technický dotaz? Chcete poptat do projektu?

Ozvěte se nám. Jsme tu pro vás!

Kontaktujte nás
EST Elektro-System-Technik, s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12
CZ – 190 00 Praha 9-Vysočany
T: +420 266 090 711
F: +420 266 090 717
E: obchod@est-praha.cz
Spojte se s námi!
phone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram