Fotovoltaika

Specializujeme se na prodej širokého spektra zboží souvisejícího s fotovoltaikou. Zejména nabízíme špičkové měřicí přístroje Benning pro potřebná měření před instalací a také pro testování a ověření funkčnosti celého systému, dále jističe, pojistky a další komponenty nezbytné pro efektivní provoz solárních energetických systémů.

header bennig solarni pristroje
logo benning

Měřicí přístroje pro FV systémy

Benning nabízí měřicí přístroje pro uvedení FV systémů do provozu, přístroje pro periodické kontroly FV systémů a také přístroje pro hodnocení jejich výkonu. Pro vytváření zkušebních protokolů a dokumentace v souladu s normami pak nabízí Benning PC software Solar Manager.

  • Testery instalací až do 1500 V DC
  • Klešťové multimetry pro fotovoltaiku
  • Digitální multimetry pro fotovoltaiku
  • Unikátní měřicí přístroj SUN 2
  • Software Benning Solar Manager
galerie produktů benning solar
header doepke solarni
logo doepke

Proudové chrániče typu B pro fotovoltaiku

Proudové chrániče typu DFS 2 B se vyznačují mimořádně kompaktním provedením. Jsou ideálním řešením pro ochranu systémů, v nichž se používají elektronické zátěže a frekvenční měniče s pracovními frekvencemi až do kilohertzového rozsahu. Jedná se například o fotovoltaické systémy, které se stále častěji instalují nejen v novostavbách. Zde se kromě běžných střídavých reziduálních proudů mohou vyskytovat i hladké stejnosměrné reziduální proudy a reziduální proudy s frekvencí do 50 kHz.

  • Proudové chrániče typu B
galerie produtků doepke - chrániče typu b pro fotovoltaiku
header pojistky eska
logo eska

Pojistky pro fotovoltaiku

Pojistky pro fotovoltaické systémy nejsou téměř vidět, ale jsou klíčovým prvkem ochrany FV systémů. Zajišťují ochranu před riziky spojenými s nepředvídatelnými událostmi, jako např. blesky, které by mohly váš solární systém poškodit nebo zničit. Správně zvolená pojistka zaručí klidné spaní a jistotu, že je solární systém maximálně chráněn.

  • Válcové pojistky pro fotovoltaiku
  • Pojistkové odpojovače
galerie produtků aska solar

Zvažte návštěvu i těchto souvisejících kategorií:

Máte zájem o naše produkty? Máte technický dotaz? Chcete poptat zboží do vašeho projektu?
Kontaktujte nás