Máte dotaz? (+420) 266 090 711 (Po-Čt: 7:30-16:30, Pá 7:30-14:00)


Přehledový prospekt Helios

Zveřejněno 11/10/2019
Nový přehledový prospekt Helios
Aktualizovali jsme přehledový prospekt ventilátorů a rekuperací Helios, ve kterém mimo jiné najdete sortiment produktů s EC technologií. 

V poslední době jsou ventilátory s EC technologií používány v projektech stále častěji, a to hned z několika důvodů. Jedním z nich je bezesporu snadný způsob řízení. Každý ventilátor lze po zapojení regulovat jakýmkoli regulátorem s výstupem 0-10 V bez ohledu na jeho průtok či výkon. Odpadá tak složité zapojování transformátorových regulátorů či frekvenčních měničů. Ačkoli jsou tyto ventilátory oproti AC verzi stále dražší, z širšího hlediska celkových nákladů na instalaci a řízení většinou znamenají úsporu. Tento důvod je však opodstatnitelný pouze u větších ventilátorů a náročnějších aplikacích. 

Druhým ještě významnějším důvodem využívání těchto typů ventilátorů je jejich nižší celkový příkon. A tento důvod je zajímavý nejen pro velké aplikace, průmysl a podobné projekty, ale důležitý i v případě těch nejmenších ventilátorů, které používá většina z nás doma. Právě HELIOS je si tohoto vědom a v minulosti zařadil do svého portfolia i radiální ventilátory ELS v provedení EC. Tato technologie umožňuje uspořit až 70% energie při zachování průtoku vzduchu při shodném externím tlaku a hluku.

Kombinace desítek let trvající tradice a zkušeností, německé preciznosti a použití kvalitních materiálů, dělají z produktů HELIOS špičku ve svém oboru. 

Kompletní sortiment produktů Helios najdete v hlavním katalogu (anglicky).
Stáhnout přehledový prospekt Helios

Mohlo by vás zajímat

Katalogy ke stažení

Všechny katalogy přehledně na jednom místě najdete v sekci Ke stažení.

Detail o výrobci

Více informací o výrobci, jehož jsme výhradním zastoupením v ČR.

E-shop EST

Nejen produkty tohoto výrobce zakoupíte na našem e-shopu.

Máte zájem o naše produkty? Máte technický dotaz? Chcete poptat do projektu?

Ozvěte se nám. Jsme tu pro vás!

Kontaktujte nás
EST Elektro-System-Technik, s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12
CZ – 190 00 Praha 9-Vysočany
T: +420 266 090 711
F: +420 266 090 717
E: obchod@est-praha.cz
Spojte se s námi!
bookcartphonedownload
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram