Nové české katalogy ekey

katalog-ekey
katalog-ekey-madla
katalog-ekey-net

Biometrické systémy se čím dál častěji prosazují v oblasti kontroly přístupů do budov. Firma ekey, evropská jednička v přístupových řešeních na otisk prstu nabízí široké spektrum produktů – skenery prstů pro dveře, brány, zabezpečovací zařízení nebo docházkové systémy. V nabídce je i řešení pro stávající dveře, bez nutnosti jejich výměny, případně kombinace biometrie a čtečky RFID karet.

Katalog ekey home a ekey multi
Základní řešení přístupu s jednou řídicí jednotkou a až 4 skenery otisku prstů (či kódovou klávesnicí). V katalogu najdete ucelený přehled skenerů prstů pro různé typy instalací, řídicích jednotek a dalšího příslušenství.
Stáhnout katalog

Katalog řešení pro průmyslově a řemeslně vyrobené dveře
Skenery otisku prstu či kódové klávesnice integrované do dveřních křídel, zárubní nebo dveřních madel dodá vstupu do budovy na atraktivitě a eleganci. V katalogu najdete ucelený přehled skenerů prstů a klávesnic, řídicích jednotek a dalšího příslušenství.
Stáhnout katalog

Katalog NET pro síťová řešení přístupu
Síťové řešení přístupu pro firmy, organizace a domácnosti s vyšším standardem. Až 80 skenerů otisku prstu pro ovládání vstupních dveří do kanceláře až po ovládání dveří do serverovny nebo skladu – to vše lze sdružit a centrálně spravovat z počítače. ekey NET podporuje řadu rozhraní pro integraci do systémů jiných výrobců (např. řízení budov, docházkový systém apod.). V katalogu najdete ucelený přehled skenerů prstů a klávesnic, řídicích jednotek a dalšího příslušenství.
Stáhnout katalog