Čas na změnu! Z top2 je top3

Čas na změnu: z top2 je top3! Představujeme vám novinku firmy Theben – spínací hodiny top3. Bezpečné a flexibilní programování přes Bluetooth dongle, spínání 600 W LED a další parádní vlastnosti. Více v letáku.

Krátce hlavní výhody top3:

Spínání 600 W LED
Zvládněte vysoké spínací proudy LED svítidel díky spínání při průchodu nulou. Hodinami řady top3 spínejte pětinásobný výkon LED svítidel ve srovnání s top2 (maximálně 600 W).

Flexibilní programování
Vytvářejte programy přímo na přístroji top3, na PC a notebooku nebo přes aplikaci na smartphonu nebo tabletu. Ukládejte programy pohodlně na cloudu a posílejte emailem zákazníkům nebo kolegům.

Bezpečný přenos dat
Programy přenášejte pomocí Bluetooth Low Energy OBELISK top3 na přístroj řady top3. A můžete si být jisti, protože manipulovat lze jen s napevno nainstalovanými Bluetooth přijímači.

100 % kompatibilní s top2
Ušetřete čas a peníze při výměně. Díky identickému obsazení svorek lze současné příslušenství top2 použít i pro top3. Stáhněte si programy z top2 pomocí nového Bluetooth Low Energy OBELISK top3 – nebo Vašeho současného OBELISK top2 – a přeneste je na přístroje top3.